65032, пр-т Шевченка, 4, м. Одеса (048) 718-92-48 vtmk@odessa.gov.ua

До уваги перевізників.

Рішенням обласної ради від 20.12.2019 № 1172-УІІ «Про обласний бюджет Одеської області на 2020 рік» та від 21 грудня 2017 року № 578-УІІ «Про затвердження обласної комплексної програми соціальної підтримки населення на 2018-2020 роки «Соціальний захист населення в Одеській області» (зі змінами та доповненнями) на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян на 2020 рік передбачені бюджетні асигнування в обсязі 2387,00 тис. грн.

Головним розпорядником зазначених коштів визначений Департамент соціальної та сімейної політики облдержадміністрації (далі – Департамент).

Порядок здійснення відшкодування зазначених коштів визначено Методичними рекомендаціями щодо здійснення компенсаційних виплат з обласного бюджету автомобільним перевізникам, які працюють на міжміських та міжрайонних приміських внутрішньообласних маршрутах загального користування за пільгові перевезення окремих категорій громадян за соціальною ознакою в Одеській області (із урахуванням змін), затверджених наказом Департаменту від 21.02.2018 № 29. Зазначені методичні рекомендації у вільному доступі розміщено на веб-сайті Департаменту(dssp.odessa.gov.ua).

Станом на 01.06.2020 до Департаменту для укладання договорів на здійснення компенсаційних виплат з обласного бюджету автомобільному перевізнику за перевезення пільгових категорій громадян автомобільним транспортом    загального користування  на    міжміських   та    міжрайонних

приміських внутрішньообласних маршрутах загального користування в Одеській області звернулись 14 транспортних підприємств, які здійснюють перевезення на міжміських та міжрайонних приміських внутрішньообласних маршрутах загального користування.

Звертаємо увагу, що транспортні підприємства які не звертались у 2020 році до Департаменту мають можливість звернутися для укладання договорів на здійснення компенсаційних виплат з обласного бюджету автомобільному перевізнику за перевезення пільгових категорій громадян автомобільним транспортом    загального користування  на    міжміських   та    міжрайонних приміських внутрішньообласних маршрутах загального користування в Одеській області.

При зверненні до Департаменту надаються наступні документи:

– інформація щодо шляху проходження маршрутів звичайного руху та копії діючих договорів на організацію перевезень пасажирів у звичайному режимі руху, які завірені управлінням транспортно-комунікаційної інфраструктури Одеської облдержадміністрації (додаток до Методичних рекомендацій);

–         копії затверджених паспортів маршрутів звичайного режиму руху, на яких передбачена компенсація (додаток до Методичних рекомендацій);

–         копію документу щодо системи оподаткування підприємства;

–         копію ліцензії на перевезення пасажирів;

–         копію витягу (виписки) з ЄДРПОУ та статуту підприємства;

–         фінансові та контактні реквізити перевізника – одержувача компенсації (у довільній формі).

З питань укладання договорів здійснення компенсаційних виплат з обласного бюджету автомобільному перевізнику за перевезення пільгових категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на міжміських та міжрайонних приміських внутрішньообласних маршрутах загального користування в Одеській області та отримання компенсації звертатись до Департаменту за адресою: вул. Канатна, 83, м. Одеса, 11 поверх, каб. 1124-а, телефон для довідок 725-06-30.