65032, пр-т Шевченка, 4, м. Одеса (048) 718-92-48 vtmk@odessa.gov.ua

Продовжується боротьба з нелегальними перевезеннями.

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху під час здійснення перевезень пасажирів автомобільним транспортом 15.06.2020 працівниками управління транспортно-комунікаційної інфраструктури Одеської обласної державної адміністрації, управління патрульної поліції в Одеській області та Управління Укртрансбезпеки в Одеській області проведено чергову рейдову перевірку дотримання вимог законодавства під час здійснення перевезення пасажирів.

Перевірка проводилася в районі заводу Центроліт у напрямку автомобільного руху до смт Доброслав.

Всі виявлені порушення зафіксовано органами державного контролю у відповідних актах та протоколах і будуть розглянуті в межах чинного законодавства.

Здійснення спільних перевірок триватиме й надалі.

Нагадуємо, що відповідно до статті 164 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без подання повідомлення про початок здійснення господарської діяльності, якщо обов’язковість подання такого повідомлення передбачена законом, або без отримання ліцензії на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, або у період зупинення дії ліцензії, у разі якщо законодавством не передбачені умови провадження ліцензійної діяльності у період зупинення дії ліцензії, або без одержання документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом (крім випадків застосування принципу мовчазної згоди), –

тягне за собою накладення штрафу від 17000 грн. до 34000 грн. з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Повторне протягом року таке саме правопорушення, тягне за собою накладення штрафу від 34000 грн. до 85000 грн. з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.