ВСІ СУПЕРЕЧНОСТІ ПОВИННІ ВИРІШУВАТИСЬ НА КОРИСТЬ ЛЕГАЛЬНОГО БІЗНЕСУ

Сьогодні, 1го грудня 2021 року, під головуванням заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олега Муратова відбулась робоча нарада із керівниками підприємств – перевізників Одеської області щодо забезпечення дотримання вимог законодавства України в галузі автомобільного транспорту.

У нараді також взяли участь керівники Департаменту морегосподарського комплексу, транспортної інфраструктури та зв`язку ОДА, Південного міжрегіонального управління Уктрансбезпеки, Департамент патрульної поліції, голови профспілкового комітету та працівників автомобільного транспорту та громадської організації «Одеська обласна організація роботодавців транспортників.

Керівники підприємств – перевізників Одеського регіону озвучили проблемні питання та суперечності, з якими стикається бізнес. Зокрема на сьогодні перевізники занепокоєні тим, що зміни до статті 60 Закону України «Про автомобільний транспорт», які набрали чинності 1го жовтня 2021 року, у 10 разів збільшили штрафи за порушення пов’язані з відсутністю на момент проведення перевірки документів, визначених статтями 39 і 48 цього Закону.

Таким чином, перевізники, які здійснюють перевезення пасажирів на підставі належним чином оформлених документів, та «нелегальні перевізники» несуть однакову юридичну відповідальність за порушення вимог законодавства в галузі автомобільного транспорту.

Крім того, становище перевізників, які працюють на законних підставах, погіршується відсутністю чіткого визначення законодавством переліку документів, які водій повинен надати для перевірки інспектору Укртрансбезпеки.

Під час проведення наради заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олег Муратов надав відповідні доручення і рекомендації учасникам наради і наголосив: «Всі суперечності, які виникають, повинні вирішуватись на користь легального бізнесу». Також Олег Муратов зауважив, що проблемні питання перевізників не залишаться без уваги облдержадмінстрації, натомість керівники підприємств повинні не забувати забезпечувати достойний рівень заробітної плати на своїх підприємствах.